ПАРТІЙНИЙ ГАРДЕРОБ

Кожні вибори супроводжуються величезною кількістю реклами і різноманітних методів агітації. Для більшого впливу на людей рекламу розміщують усюди, де це можливо і не заборонено законом. Це стосується навіть одягу волонтерів і членів партії, задіяних в агітації.

Окрім вже звичайних під час будь-яких виборів жилетів із позначками партії і кандидата дуже часто людям роздають кепки, браслети, значки, футболки з логотипами партій. Такий партійний стиль звісно повинен привертати увагу людей і рекламувати кандидата, але останні вибори показали, що надмірне використання таких виборчих технологій призводить лише до роздратування людей величезною кількістю реклами.

В одній з наших експозицій ми якраз демонструємо усім охочим різні види одягу, задіяного у виборах. Для прикладу на світлинах Ви можете бачити жилет «Партії регіонів» з кепкою, схожий комплект від партії «Удар», але вже із значком, шарф із символікою Януковича, шарф блоку Юлії Тимошенко і браслет з написом Олександр Турчинов.

Для більш детального ознайомлення з цією експозицією й іншими експонатами запрошуємо Вас відвідати Музей виборів особисто.