МАШИНА ЧАСУ

Хочемо продемонструвати Вам одну з найцікавіших частин нашого Музею виборів. Тільки у нас Ви можете поностальгувати за минулими виборами, побачити політичні гасла, які були актуальні раніше, і порівняти їх з нинішніми обіцянками. Представляємо Вам нашу «Машину часу».

На світлинах Ви можете бачити колекцію агітаційних листівок за досить великий проміжок часу. Тут є і «Партія регіонів» з 2008 і Арсеній Яценюк, ща закликає не здаватися, і навіть Янукович у декількох екземплярах.

У цій підбірці можна прослідкувати еволюцію виборчих технологій, роздивитися різні способи використання колористики у політичній рекламі, порівняти старі листівки і більш оновлені. Якщо придивитися, Ви можете побачити багато унікальних листівок із цікавим дизайном, незвичними ідеями і простими, але дієвими лозунгами.

«Машина часу» ніби повертає нас у ті часи, коли ці листівки роздавали людям. Ми можемо згадати ті вибори, кандидатів і, звісно ж, кожен зробить свій висновок. Тож запрошуємо Вас завітати до нашого Музею виборів особисто, роздивитися експонати і спробувати на собі дію нашої «Машини часу».