ПРОПАГАНДА

ВОРОЖИЙ КОНТЕНТ

Пропаганда та ворожий контент, ці поняття зараз знайомі чи не кожному пересічному громадянину, зважаючи на ситуацію в нашій країні. І справді, кожен має бути готовим до аналізу інформації, яку він сприймає. Тому хочемо звернути Вашу увагу на одну з експозицій Музею виборів стосовно пропаганди.

Пропаганда завжди була одним з найпопулярніших методів впливу на людей. Вона дуже широко використовувалася як у Радянському Союзі, так і зараз, у часи незалежної України. Пропаганда є одним з ключових методів ведення війни. В підбірці Музею Ви можете побачити приклади пропагандистських матеріалів у ЗМІ, маніпулятивних листівок, гучних заголовків на кшталт «Кто заказал нашу страну» та навіть пропагандистські книги і відеоматеріали.

Висновок один, зважаючи на кількість прикладів пропаганди лише у стінах нашого Музею, аби боротися з нею, треба знати, як вона виглядає і вміти аналізувати. Якщо Вас зацікавила ця тема і Ви бажаєте ближче познайомитися з темою пропаганди і ворожого контенту, запрошуємо відвідати наш Музей!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image