ПРОПАГАНДА

ВОРОЖИЙ КОНТЕНТ

Пропаганда та ворожий контент, ці поняття зараз знайомі чи не кожному пересічному громадянину, зважаючи на ситуацію в нашій країні. І справді, кожен має бути готовим до аналізу інформації, яку він сприймає. Тому хочемо звернути Вашу увагу на одну з експозицій Музею виборів стосовно пропаганди.

Пропаганда завжди була одним з найпопулярніших методів впливу на людей. Вона дуже широко використовувалася як у Радянському Союзі, так і зараз, у часи незалежної України. Пропаганда є одним з ключових методів ведення війни. В підбірці Музею Ви можете побачити приклади пропагандистських матеріалів у ЗМІ, маніпулятивних листівок, гучних заголовків на кшталт «Кто заказал нашу страну» та навіть пропагандистські книги і відеоматеріали.

Висновок один, зважаючи на кількість прикладів пропаганди лише у стінах нашого Музею, аби боротися з нею, треба знати, як вона виглядає і вміти аналізувати. Якщо Вас зацікавила ця тема і Ви бажаєте ближче познайомитися з темою пропаганди і ворожого контенту, запрошуємо відвідати наш Музей!